Mobilya Parçaları Toz Boya

Çeşitli bir çok renk seçenekleri ve toz boyanın dayanıklılığı ile mobilya ve mobilya parçalarınıza yeni bir hayat vermek için Bab Metal ve Boya Sanayi olarak hiç durmadan çalışıyoruz.

Toz boya, genellikle metalleri kaplamak veya bitirmek için kullanılan kuru bir son işlem işlemidir.

Mobilya Parçaları Toz Boya üretimi için Bab Metal ve Boya Sanayi olarak Toz Boya uygulaması yaparak müşterilerimize uzun yıllar boyunca net ve gerçek bir renk sağlıyoruz.

Seçtiğiniz mühendislik ahşabında size daha fazla seçenek sunarak tasarım olanakları dünyasının kapılarını açar. Solvent ve VOC içermez, bitmiş ürünlerin ve bunları kullananların güvenliğini garanti edebilirsiniz.

Toz boya artık orta yoğunluklu sunta (MDF), sert ahşap ve diğer ahşap bazlı ürünler gibi çeşitli ürünlerde kullanılmaktadır.

Hangi malzemeler toz boya ile kaplanabilir?

Yumuşak çelik, galvanizli ve elektrolizle kaplanmış çelik, alüminyum, paslanmaz çelik ve diğer birçok çelik alaşımı toz boya ile kaplanabilir. Toz boya uyarlanabilir ve metalden ahşaba, cam ve plastiğe kadar çeşitli malzemelere uygulanabilir.

Toz boya işlemi, dayanıklı ve uygun maliyetli olsa da, boyayı ayarlamak için yüksek sıcaklıklarda pişirmeyi gerektirir. Bu nedenle, eriyebilen kauçuk ve diğer malzemeler toz boya için ideal değildir. Bununla birlikte, toz boya için ideal olan evin içinde ve dışında malzemelerle dolu bir dünya var.  

Toz boya mobilyaların en önemli faydaları şunlardır:

● Korozyon koruması – Metal mobilyalar için, özellikle veranda setleri veya çim mobilyaları gibi öğeler için, korozyon bozulmanın büyük bir nedenidir. Toz boya, bir substratı korozyondan koruyan hava koşullarına ve suya dayanıklı bir bariyer sağlar.

●Dayanıklılık – Mobilyaların aşınmalardan, talaşlardan ve çiziklerden korunması gerekir. Toz boya, aynı zamanda hava koşullarına dayanıklı ve solmaya karşı dayanıklı sert ve dayanıklı bir kaplamadır.

●Zaman ve maliyet açısından verimli – Toz boya, işleme süresini, enerji gereksinimlerini ve hava ekstraksiyon önlemi gereksinimlerini azaltmıştır.

●Çevre dostu – Toz boyalar solvent veya VOC içermez, geri dönüştürülebilir ve genel olarak sıvı kaplamadan daha az atık üretir.

●Yüksek kaliteli kaplama – Toz boya mobilyaları, koşmadan, damlamadan veya sarkmadan tüm yüzey boyunca pürüzsüz ve eşit bir son kat sağlar. Bunun yanı sıra, toz boya çok çeşitli renklerde, dokularda ve efektlerde gelir.

Veranda mobilyaları

Dış mekan metal mobilyaları UV ışınlarına ve aşırı hava koşullarına maruz kalır ve bunun sonucunda sıklıkla boya hasarı ve pas görür. Kullanım ömrünü uzatın ve veranda mobilyalarınızın rengini bir güç kaplaması vererek değiştirin. Mobilyalarınız korozyona, çatlamaya, yontmaya, pasa, sıyrıklara, çizilmelere ve daha fazlasına karşı dayanıklı hale gelecektir.

Barstools

Birçok bar taburesi tamamen metalden yapılmıştır veya toz kaplamaya mükemmel bir şekilde ödünç veren uzun metal ayaklara sahiptir. Beklenmedik bir şey için bartaburelerinizi parlak bir renkte toz boya ile kaplamayı düşünün veya döşemeli bir koltuğa sahip olabilecek bir bar taburesinde sadece bacakların toz kaplamasını yapmayı deneyin.

Katlanır sandalyeler

Partiler için elinizde bir dizi katlanabilir metal sandalye tutuyor musunuz? Toz boyanın onları aydınlatacağından ve hatta bir sonraki büyük buluşmanızda onları bir konuşma konusu haline getireceğinden emin olabilirsiniz.

About the Author

You may also like these