Posta Kutusu İmalatı

Posta Kutusu İmalatı

Bab Metal ve Boya Sanayi olarak uzun yılların verdiği tecrübe ve birikim ile birlikte Posta Kutusu Üretimini sağlıyoruz. Pleksi kapılı posta kutusu, Alüminyum kapılı posta kutusu gibi ürünleri üretiyoruz.

Müşterilerimizin siparişlerini en uygun şartlarda entegre üretim tesislerimiz ve kalite kontrol prosedürlerimiz, işlenmiş bileşenleri etkin ve verimli bir şekilde üretmemize olanak tanır. elektrostatik toz boya ile kaplanmış, montajı yapılmış, paketlenmiş ve müşterilerimize tesislerimizden sevk edilmiştir.

Posta Kutuları Üretimi

Üretim tesisimizde Tüm posta kutusu çeşitleri; duvar tipi posta kutuları, kapı tipi posta kutuları, dilek ve şikayet kutuları, özel üretimler, ecza dolapları, anahtarlık dolapları, ilan panoları, gazetelik ve emanet (telefon) dolapları vb. kaliteli ürünler üretilmektedir.

Ürettiklerimiz

Bab Metal ve Boya Sanayi olarak ürettiğimiz Posta Kutusu Modelleri

Ürettiklerimiz

Dikey Camlı Posta Kutusu

Emanet dolabı üretimi

Telefon dolabı üretimi

Gazetelik (İlan -Reklam) Kutusu

Üretim Tesisimiz

Üretim tesisimizde yüksek hızlı testereleme, CNC taret delme, pres frenleme, frezeleme, delme, çapak alma ve son teknoloji ürünü bir toz kaplama hattı dahil olmak üzere eksiksiz bir makine ve ekipman hattı kullanır.
Son Teknoloji Üretim
Müşterilerimizin istekleri doğrultuda tasarımlar veya hali hazırda tasarım desteği ile Posta kutusu imalatı ve toz boya uygulamasına kadar tüm sipariş süreçlerini yönetiyoruz.
Sipariş ve Tasarım Desteği
Bab Metal ve Boya Sanayi olarak Posta Kutusu üretimi sağlıyoruz. Metal Bükümünden çizimlerine tasarımdan toz boya uygulamasına kadar tüm işlemleri kendi bünyemizde sağlamaktayız.
Metal işleme merkezi

Bab Metal ve Boya Sanayi

Bab Metal ve Boya Sanayi olarak Posta Kutusu, W Otomat Panoları ve Elektrik Panoları üretimi sağlıyoruz. Metal Bükümünden çizimlerine tasarımdan toz boya uygulamasına kadar tüm işlemleri kendi bünyemizde sağlamaktayız.

Bab Metal ve Boya Sanayi

About the Author

You may also like these