Metal Üretim Merkezi

Metal İşleme Merkezi

Bab Metal ve Boya Sanayi olarak Metal Kaynak İşleri, Metal Büküm İşleri, Metal Pres Uygulaması, Metal Toz Boyama ve Sac Lama Profil Şekillendirme hizmetleri veriyoruz.

Gelişmiş teknolojisi, uzman mühendis kadrosu ve modern fabrikasında müşterilerine hizmet vermektedir. Bölgenin en büyük metal işleme kapasitesine sahip olan firmamız Laboratuvar ölçeğinde hemen hemen her alaşımın endüstriyel metalürjik işlemesini simüle etmek için Metal İşleme Merkezinde tüm küçük ölçekli tesisler mevcuttur. Bu şekilde, pahalı endüstriyel denemeleri sınırlandırarak ve geliştirilen ürünün süreç penceresini tamamen keşfederek geliştirme maliyetiniz önemli ölçüde azaltılabilir. Bu, endüstriyel ortamda ölçek büyütmeye hazır, sağlam bir demirli ve demirsiz alaşım yapım süreciyle sonuçlanır.

Metal Büküm İşleri

Özel yapım alaşımlarınızın hızlı ve esnek işlenmesi
Özelleştirilmiş öneriler sağlamak için MPC’nin her iki ortağının deneyimli personeli
Ölçeklendirmenin daha iyi hazırlanmasıyla azaltılmış malzeme ve üretim maliyeti
Malzemenizin yenilik kapasitesini artırın

Bükme, en yaygın sac metal imalat işlemlerinden biridir. Pres frenleme, flanşlama, kalıp bükme, katlama ve kenar oluşturma olarak da bilinen bu yöntem, bir malzemeyi açısal bir şekle deforme etmek için kullanılır.

Bu, bir iş parçasına kuvvet uygulanmasıyla yapılır. Plastik bir deformasyon elde etmek için kuvvet, malzemenin akma mukavemetini aşmalıdır. Ancak o zaman viraj şeklinde kalıcı bir sonuç alabilirsiniz.

Metal Kaynak İşleri

Kaynak, yapısal olarak sağlam bir ürün oluşturmak için birçok değişkenin dengelenmesini gerektiren karmaşık bir işlemdir. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı yöntem vardır ve her yöntemin içinde belirli bir uygulama için kullanılacak sayısız farklı stil vardır. Bir imalatçının alet kutusundaki temel bir araç olarak, kaynak sürecini anlamak kesinlikle çok önemlidir.

Alüminyum Kaynak İşlemleri
Çelik Kaynak İşlemleri
Dökme Demir Kaynak İşlemleri
Diğer Metal Kaynak İşlemleri

gibi bir çok kaynak işlemlerini yapmaktayız.

Hangi metali kullanacağınız projeye ve hangi kaynak yöntemlerinin mevcut olduğuna bağlıdır. Bab Metal ve Boya Sanayi’de metal kaynak işleme hizmetleri sunuyoruz. Kaynak projeniz için bir plan yapmak için bugün bize ulaşın.

Metal Pres Uygulaması

Presleme, bir metal parçanın iki kalıp arasına yerleştirilerek basınç uygulanarak şekillendirilmesi işlemidir. Preslerde yapılacak işlemler soğuk şekil verme ve sıcak şekil verme işlemleri olarak genel anlamda iki şekilde gerçekleştirilebilir. Genel anlamda pres çeneler arası kuvvet üreten ve uygulayan bir makinedir.

Mekanik bir dövme presi, enerjiyi kalıba yavaşça basınç uygulayan bir şahmerdana aktaran motorlu bir volan tarafından çalıştırılır. Mekanik bir dövme presi genellikle bir çekiç presi ile karıştırılır, ancak birden fazla, hızlı bir şekilde tekrarlanan vuruşlar kullanır ve uzun bir hareket içinde çalışır.

Metal Toz Boyama

Bab Metal ve Boya Sanayi, Kaplama, boyama ve metal işleme üzerine neredeyse sınırsız renk seçimi (metalik dahil) ve çok çeşitli tasarımlar (paslanmaz çelik dahil) metal toz boya uygulaması sağlar.

Tüm toz boya işlemlerimiz çevre yönetimi standartlarına uygundur.Boya, çeşitli sınırlamaları olan geleneksel bir yaklaşımdır. Toz kaplama ise daha gelişmiş bir yaklaşımdır. Gelişmiş dayanıklılık, azaltılmış çevresel etki ve daha kaliteli bir görünüm sağlar.

Boya, çeşitli sınırlamaları olan geleneksel bir yaklaşımdır. Toz kaplama ise daha gelişmiş bir yaklaşımdır. Gelişmiş dayanıklılık, azaltılmış çevresel etki ve daha kaliteli bir görünüm sağlar.

Sac Lama Profil Şekillendirme

Bab Metal ve Boya Sanayi olarak son teknoloji makinalar ile saclara şekiller vermekteyiz. Sac şekillendirme işlemleri için alanında uzman gelişmiş bir kadro ile çalışmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyacına yönelik çalışmalar yapıyoruz.,

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Bab Metal ve Boya Sanayi

Bab Metal ve Boya Sanayi olarak Yüksek güvenlikli üretim tesisimiz de metal pres uygulamaları yapmaktayız. Uzman kadromuz müşterilerimize özel çalışmalar yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına yönelik hızlı ve çözümcül yaklaşımlar sağlıyoruz.

© Bab Metal ve Boya Sanayi

About the Author

You may also like these