Posta Kutusu Üretimi

Posta Kutusu Üretimi

Bab Metal ve Boya Sanayi olarak özel tasarım şablonları oluşturarak veya müşterilerimizin talep ettiği tasarımlara istinaden bir çok renk seçeneklerini kullanarak Posta Kutusu imalatı yapıyoruz.

 

 

Posta kutusu ürünleri imalatı toz boya işlemine kadar İstanbul başakşehir merkezli fabrikamızda uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır. Üretim, Toz Boya ve Sipariş teslim sürecine kadar müşterilerimizin yanındayız.

Üretim Tesisi

Üretim tesislerimiz ve kalite kontrol prosedürlerimiz, işlenmiş bileşenleri etkin ve verimli bir şekilde üretmemizi sağlar, toz boyalı, montajlı, paketli ve tesislerimizden sevk edilir.

 

Ürettiğimiz tüm ürünlerin sevkiyat öncesi kontrollerini eksiksiz yapıyoruz. Depolarımız, gereksinimlerinizi karşılamak için ticari ve konut posta kutuları ile doldurulur ve teslimat sürecini bekler.

 

İstanbul Başakşehir’de bulunan fabrikarımızda kalite sorumluluğunun değerli çalışanlarımızın her biri tarafından karşılandığına inanıyoruz. Montaj hatlarındaki kendini işine adamış personellerimiz sipariş almaktan sorumlu kişilere kadar kalite en yüksek önceliktir.

Bab Metal ve Boya Sanayi

Posta Kutusu, Ecza Dolabı, Anahtarlık, Gazetelik, Dilek Şikayet ve Peçetelik gibi bir çok ürünü üretiyoruz.
Bab Metal Boya Sanayi olarak ürün geliştirme ve iyileştirme için yeni hammaddeler ve süreçler sürekli olarak değerlendirilir – iyileştirilmiş özellikler, daha düşük maliyet göz önünde bulundararak üretiyoruz.

 

Bu posta kutusu için bir kilitleme seçeneği sunuyoruz – anahtarlı kilit özelliği, güvenli posta teslimi sağlar ve iki anahtar kopya ile birlikte gelir.

 

Bu posta kutusu, doğrudan yağmur veya kardan korunan, duvara monte bir posta kutusu olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu posta kutusunun bir kapıya, çite veya direk üzerine monte edilmesini önermiyoruz, çünkü arkada, posta kutusunun elemanlara doğrudan maruz kalmasıyla tamamen su geçirmez olmasını önleyen montaj delikleri var.

 

Posta Kutusu üretimi aşamasında temiz ham sıcak haddelenmiş çelikten üretip teslim ediyoruz. Ahşaptaki damarlara çok benzeyen bu koyu çelik kaplama, çelik fabrikasındaki ham çelik soğutmasından kaynaklanan çeşitli ısı işaretleriyle birlikte gelir.

© Bab Metal ve Boya Sanayi

About the Author

You may also like these