W Otomat Panoları Üretimi

W Otomat Panoları

Bab Metal ve Boya Sanayi olarak W Otomat Panoları üretimini uzman ekip ve üstün üretim kapasitesi ile üretiyoruz. Sıva üstü ve Sıva altı olarak üretim seçeneklerimiz mevcuttur.

 

 

Binalar, İşyerleri, Konutlar ve benzer yapılara kurulan elektrik sistemleri için kurulan dağıtım panoları olmazsa olmazdır.

 



 

Bina dışına yapılacak dağıtım panolarının zorlu hava koşullarına karşı dirençli, darbe veya çizilmeye karşı dayanıklı özelliklere sahip olması gerekmektedir. Dış yüzeyi genelde cam elyaf takviyesiyle polyester tipi malzeme kullanılarak üretilmektedir. Bu sayede de en iyi şekilde üretimi yapılırken, birbirinden farklı tiplerde ve tasarımda üretimi tamamlanmaktadır.

Üretim Kalitesi

İleri Düzey Tasarım

Güvenli Koruma

Uzun Ömürlülük

Kalite Kontrol

Müşteri Memnuniyeti ve Üretim Süreci

Elektrik Panolarının Kalite Kontrol incelemesinin ardından en erken potansiyel üretim başlangıç tarihini belirliyoruz. Ardından, tüm parça satıcılarına, istenen teslimat tarihi olarak en erken potansiyel üretim başlangıç tarihimizle teklif talepleri gönderiyoruz.

Müşterilerimize özel istedikleri ölçü ve tasarımları oluşturarak Sıva altı dağıtım panosu ve Sıva üstü dağıtım panosu üretimi yapmaktayız. Üretim aşaması tamamlandıktan sonra ise W otomat panolarına toz boya işlemi uygulamaktayız.

Dağıtım panosu tasarımı ve tüm üretim süreçlerinde müşterilerimizin yanındayız yenilikçi tasarım ve ürünler ile hizmet vermekteyiz.

W Otomat Panoları

W Otomat panoları üretimi aşamasında yaptığımız tüm uygulamalar ile kalite, dayanıklılık ve güvenilirliği özetliyoruz. Tasarım yöntemimiz, fabrika montajlı üretim (FAP) prensibimiz, elektrik dağıtım, kontrol ve izlemenin tüm gereksinimlerini karşılar.

Her türlü elektrik panosu ve dağıtım panosu üretimi için eksiksiz bir üretim hattına sahibiz üstün kaliteli malzemeler ve uzman ekibimizle birlikte Elektrik panoları veya elektrik panoları, çelik levhalardan veya çelik bobin malzemeden üretilir. Açıcı, düzleştirici, besleyici, rulo şekillendirme makinesi, kesme makinesi ve istifleme ünitesini içeren rulo şekillendirme hattından oluşan elektrik panosunun üretimini gerçekleştiriyoruz.

© Bab Metal ve Boya Sanayi

About the Author

You may also like these