Elektrik Panosu Üretimi

Elektrik Pano Üretimi

Elektriğin binaya/tesise en güvenli ve verimli şekilde dağıtılması için dağıtım ve iletimde kullanılan elemanların bir arada bulunduğu kabin “Elektrik panosu” olarak tanımlanır.

Bab Metal ve Boya Sanayi olarak elektrik panosu üretiminin tüm aşamalarında müşterilerimizin yanında oluyoruz.

Ana şalter panosu, sigorta kutuları, ana pabuç panoları ve alt panolar olmak üzere 4 farklı tip elektrik panosu bulunmaktadır. Ana kesici panel evinizdeki tüm panellerin anasıdır. Evdeki devre kesicileri ve elektrik tüketimini düzenler.

Elektrik Panosu Üretimi Kontrol paneli üretim sürecinin her adımı, bir sonraki adım için veri hazırlamalıdır.

İŞ AKIŞI

Tasarım ve Teslim Üretimi

Üretim Öncesi İnceleme

Üretim Başlangıcı

Kalite Kontrol

Tasarım ve Üretim Aşaması

En başından nakliye ve teslimat sürecine kadar müşterilerimizin yanındayız.

Tasarım

Bab Metal ve Boya sanayi olarak müşterilerimize uygun tasarımlar yaparak panel bileşenlerini gözden geçirerek uygun şekilde revize ediyoruz.

Kalite

Panel Tasarım yazılımlarını kullanarak panel bileşenlerini otomatik olarak yüklüyoruz.

Hızlı Üretim

Müşterilerimizin hazır ve kullandığı uygun tasarımlarını yine müşterilerimizin istek ve önerilerine göre şekillendirerek Elektrik panosu üretimi aşamasında yer alıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Elektrik Panolarının Kalite Kontrol incelemesinin ardından en erken potansiyel üretim başlangıç tarihini belirliyoruz. Ardından, tüm parça satıcılarına, istenen teslimat tarihi olarak en erken potansiyel üretim başlangıç tarihimizle teklif talepleri gönderiyoruz.

Bab Metal ve Boya Sanayi

Müşterilerimizin isteği ve önerileri doğrultusunda yol haritaları belirleyerek üretim aşamasına geçiyoruz neredeyse tüm üretim aşamasında uzman kadromuz ile birlikte toz boya uygulamasına kadar üretimi gerçekleştiriyoruz.

Bab Metal ve Boya Sanayi olarak uzman kadromuz ile birlikte hızlı bir üretim ve teslimat programı hazırlayarak müşterilerimize tüm üretim aşamasında bilgilendiriyoruz.

Üretim tamamlandıktan sonra Kalite Kontrol testini planlıyoruz. Kalite Kontrol, tasarımı üretimden önce gözden geçirdiğinden, odak noktası, her bir kontrol panelinin tasarım çizimlerine göre nihai olarak monte edilmesini sağlamaktır.

Panelin tüm fiziksel yönleri kontrol edilir. Tüm fiziksel cihazların yerleşimi, tasarım çizimleriyle karşılaştırılır ve üreticinin tavsiyelerine göre monte edildiklerini doğrulamak için incelenir.

© Bab Metal ve Boya Sanayi

About the Author

You may also like these