Mobilya Toz Boyaları

Bab Metal ve Boya Sanayi olarak mobilya parçaları üretim ve toz boya imalatını yaparken hem iç hem de dış mekanda dayanıklılığa uygun şekilde çalışıyoruz.

Mobilya Toz Boyaları

Toz boya geleneksel, sıvı boya gibi değildir, kurumaz, fırında ısıtılması gerekir kürlenmesi için bu işlem toz tipine bağlı olarak 10-15 dakika sürer ve doğru özellikleri elde etmek için doğru kürleme işlemini takip etmelidir.

Koruyucu kaplamalar:
İster toz boya ister APC tarafından koruyucu olarak kaplanmış olsun, öğeniz uzun süre dayanacak, iyi görünecek ve dış etkenlerden korunacaktır.

Dış mekan mobilyalarınızı ve bahçe ekipmanlarınızı korumak, dış mekan görünümünüzün ömrünü uzatmanın harika bir yoludur, paslanmayı ve veranda mobilyanızdaki öğeleri korur.

Farklı Toz Boya Çeşitleri
Epoksiler. Epoksiler ilk yaygın olarak kullanılan tozlardı. …
Polyesterler. Polyesterler en yaygın kullanılan tozlardır ve paranızın karşılığını fazlasıyla verirler. …
Süper Dayanıklı Polyesterler. …
Epoksi-Polyester Hibritleri. …
Floropolimerler. …
Üretanlar.

Neler Boyuyoruz ?

Bab Metal ve Boya Sanayi olarak Mobilya metal aksesuarlarını boyuyoruz. Örneğin : Kulp, Kapı Kolu, Menteşe gibi bir çok ürünün toz boya işlemini uyguluyoruz.

Bab Metal olarak Mobilya kategorisinde bulunan bir çok ürün için geniş renk seçeneklerimiz ile birlikte Elektrostatik toz boya işlemi sağlıyoruz.

Toz boya kaplı ürünler genellikle yatay olarak kaplanmış yüzeyler ile dikey olarak kaplanmış yüzeyler arasında sıvı kaplanmış öğelere göre daha az görünüm farklılığına sahiptir.

Diğer kaplama işlemleriyle elde edilmesi imkansız olan çok çeşitli özel efektler kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

Toz kaplama aynı zamanda çok daha dayanıklı bir yüzey anlamına gelir, zamanla yıpranmaz veya yıpranmaz. “Toz kaplama, dayanıklılığı nedeniyle özellikle dışarıda kullanılan metal eşyalar için önemlidir.”

About the Author

You may also like these